Impregnace dřeva-Bochemit

                                                                                                             sortiment                                         cena bez DPH         cenový vývoj

Bochemit Optimal Forte 1kg 990,-Kč/ks → →  
Bochemit Optimal Forte 5kg 760,-Kč/ks →  →
Bochemit Plus I                 1kg 256,-Kč/ks → →  
Bochemit Plus I                 5kg 1190,-Kč/ks → → 
Bochemit QB Hobby P     1kg 101,-Kč/ks → →  
Impreg. řeziva máčením
     Bochemit QB Profi    600,-Kč/m³ → →

Bochemit Optimal Forte   Kapalný fungicidní a insekticidní vodou ředitelný koncentrát pro dlouhodobou preventivní ochranu dřeva v interiérech i exteriérech proti plísním, dřevokazným houbám a dřevokaznému hmyzu. Zároveň má zvýšenou odolnost proti vymývání účinných látek ze dřeva působením povětrnostních podmínek. 

Bochemit plus I  Koncentrovaný insekticidní přípravek pro ošetření dřeva napadeného dřevokazným hmyzem (červotoč, dřevokaz, tesařík, mravenci, pilořitka velká apod.) a to ve všech jeho vývojových stádiích (vajíčko, larva, kukla, dospělý jedinec) v napadeném dřevě. Přípravek dále slouží k následné preventivní ochraně dřeva proti dřevokaznému hmyzu. 

Bochemit QB Hobby P   Koncentrovaný fungicidní a insekticidní vodou ředitelný přípravek pro dlouhodobou ochranu dřeva v interiéru i exteriéru, určený kutilům a drobným řemeslníkům.                                     

Bochemit QB Profi   Koncentrovaný vodou ředitelný fungicidní a insekticidní přípravek na dřevo. Určený k impregnaci stavebního řeziva v interiéru i exteriéru, při použití v exteriéru se doporučuje aplikovat přípravek metodou dlouhodobého máčení, případně použít krycí nátěr. Přípravek poskytuje řezivu dlouhodobou ochranu proti dřevokaznému hmyzu, dřevokazným houbám a plísním.                  

Bochemit Antiflasch   Vodou ředitelný koncentrát určený ke snížení reakce dřeva na oheň s preventivním fungicidním a insekticidním účinkem.


2021-03-07   pilabohuslavice.cz